React – כיצד היא יכולה לשמש אותנו ואיך פייסבוק קשורה לעניין?

במהלך השנים, העולם הטכנולוגי ובפרט עולם האינטרנט התחלק לחלקים שונים כשעל כל חלק, במובן מסוים, שולטת חברה ספציפית. כך למשל, גוגל שולטת בעולם החיפוש, פייסבוק על התחום של רשתות חברתיות, מיקרוסופט במשך שנים שלטה גם על התחום של מערכות הפעלה וגם על תחומים אחרים (בעבר שלטה בתחום הדפדפנים עד שחברת גוגל הדיחה אותה) וכן הלאה.

עצם העובדה שחברות גדולות מסוימות שלטו בתחומים מסוימים, נתן להן אפשרות לעבוד עם מערכות אשר שילבו בתוכן פונקציות שפיתחו מפתחים חיצוניים. הן היו מספיק חזקות ובטוחות בעצמן לנהוג כך, מה עוד שזה גם משך יותר ויותר מתכנתים לעבוד איתן וכן משך לקוחות להשתמש במוצרים שלהן.

דוגמא טובה לכך היא מערכת REACT אשר פיתחה חברת פייסבוק בשנת 2013 ומטרתה לאפשר למתכנתים לפתח מוצרים ולהשתמש בכלי לשם כך. צריך להסביר, REACT היא ספריית שעובדת עם שפת ג'אווה סקריפט ונועדה לאפשר למתכנתים לפתח מוצרים ולשמור אותם בצורה יעילה על מנת שהמשתמשים יוכלו לעשות בהם שימוש.

לפני שנסביר מדוע חברת פייסבוק פיתחה מוצר כמו REACT ומה ההיגיון שעומד מאחורי זה, צריך לומר, כל מתכנת יכול ללמוד כיצד לעבוד עם כלי זה ולהשתמש בו, בין אם זה בשביל לפתח מוצרים ללקוחות שונים ובין אם עובד כשכיר בחברה ומעוניין לפתח מוצרים עבורה באופן ישיר. צריך לציין, המוצרים יכולים לעבוד הן באופן רגיל, קרי במחשבים, והן לצורך אפליקציות של פייסבוק בסלולר.

 

מדוע חברת פייסבוק פיתחה כלי זה?

ההסבר הוא מאוד פשוט, לחברת פייסבוק יש אינטרס שמתכנתים שונים יוכלו לפתח מוצרים ולשלב אותם באפליקציה או במערכת הניהול של הרשת, על מנת להרחיב אותה בצורות שונות וכן להתאים אותה לצרכים של המשתמשים. כך הם יוצרים רשת חברתית הרבה יותר אפקטיבית, מעודכנת ומגוונת.

מאחר וישנם לקוחות עם דרישות ספציפיות שיכולות להתאים להם, אזי שהחברה יצרה כלים אשר מאפשרים למפתחים מסוגים שונים שמתמחים בפיתוח פונקציות על בסיס מערכות קיימות, לעשות זאת בצורה פשוטה ונוחה.

 

איך לומדים כיצד עובדים עם מערכת REACT?

בעיקרון, אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד קורסים המועברים אונליין וכן באופן פרונטאלי, בעזרתם אפשר ללמוד כיצד להשתמש במערכת זו. חשוב לציין, הלימודים מתאימים הן עבור מתכנתים שאין להם ידע בתחום וכן עבור מתכנתים בחברות אשר רוצים להרחיב את הידע המקצועי שלהם בשביל להגדיל את סט היכולות שעומד לרשותם.

בשביל למצוא קורס מקצועי ואיכותי, צריך לבחון מי מעביר אותו, מה תוכנית הלימודים שלו, ועד כמה הוא יכול להתאים לנו מבחינת התנאים ומבחינות אחרות. חשוב לוודא שהקורס מספק לא רק את הכלים ללמוד את הנושא אלא גם כולל פיתוח פרויקטים שמאפשרים להבין טוב יותר כיצד העבודה מתבצעת בפועל.

בניית אתר וורדפרס לעסקים

וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן (CMS) המבוססת על PHP ו-MySQL. הוא משמש מיליוני אתרי אינטרנט, כולל הבית הלבן, נאס"א, ג'נרל אלקטריק והניו

איך תבחרו בית דפוס שיתאים לכם?

  החיפוש אחר בית דפוס מתאים יכול להיות חיפוש ארוך ומתיש במיוחד. בטח בעולם שבו הביקוש לבתי דפוס גבוה מאוד, ולכן תוכלו למצוא לא מעט

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

מדריך להזמנת קמגרה באינטרנט

כל גבר עד לגיל 60 מגיע למצב שבו הוא חווה לפחות פעם אחת בעיה של שפיכה מוקדמת, או אין אונות. המספרים עולים ועולים עם השנים,

כך תייצרו אווירה חיובית ומזמינה בעסק

מחקרים שונים בשנים האחרונות מצביעים על כך שחוויית הלקוח בבית העסק נחשבת לאחד הגורמים המשפיעים ביותר על סיכויי הקנייה, לצד הצורך הראשוני והמחיר כמובן, כאשר